Mama-live
POKOJ MALÝCH OSIČEK – ZAMĚŘENO NA DETAILY + SOUTĚŽ S PIXERS

Detaily dělají celek a platí to v celé oblasti designu. Móda, interiérový design, vše je o detailech.

Moudro na úvod máme za sebou.

V hlavní části tohoto slohu se dozvíte, že jsme zase trochu pokročili ve vybavování dětského pokojíčku a odkud máme rozkošné plakátky.

A protože každý správný sloh má závěr a konec má být dobrý, tak vám v závěru prozradím, že tu mám pro vás dva vouchery do Pixers v hodnotě 1000 Kč a jeden již hotový dárek.

Na dětském pokojíčku malých Osiček se pracuje dlouho. Hanka, která nám udělala návrh, už je nervózní, že celek neviděla, když ono to ještě pořád nebylo komplet :-D A stále ještě není, stále ladíme. 

Ale co, řekla jsem si, že vám ukážu aspoň pár detailů, ze kterých máme fakt radost. 

 

Musím říct, že když jsme před dvěma roky přemýšleli, jak udělat pokojík pro páreček, kouřilo se nám z hlavy a internet nebyl moc nápomocný. Takže jsme o návrh poprosili moji kamarádku. Šlo nám hlavně o úložné prostory a o dekor.

Tapety třeba. Jako najít takové, které nejsou čistě pro holky nebo pro kluky, je dost oříšek. Hanka navrhla mráčky. Honza hledal dál a našel korunky. Naše royal babies :-D Žluto-hnědá barevná kombinace mi přišla originální a dostatečně neutrální.

Honza se tehdy celý třepal na to, že si tapetování vyzkouší. Sdílela jsem jeho nadšení do té doby, než s tím začal. Takhle...kdy vlastně začal, těžko říct. Chystal si to jednu slunnou sobotu od rána a na lepidlo a tapetu sáhl asi o dvanáct hodin později. No nic.  #jetopeclivka

O pár měsíců později nám pardubičtí truhláři udělali velkou šatní vestavěnou skříň. Jásala jsem, že mám tolik prostoru, že to nikdy nemůžu naplnit. V současnosti nejsou plné jen ty police, na které dosáhnu pouze na štaflích. 

Co je toto za efekt, za kolážičku? Katy vyfotila plakátky v zrcadle, abyste je viděli v kombinaci s tapetou na protější zdi.

Pořád jsem neměla pocit, že je to hotové. Chtělo to pičičárničky. Plakátky, obrázky, fotky. A když mě oslovili z Pixers, zajásala jsem. Vybrala jsem tři motivy ze série se zajíčky, opět jsem volila něco dětského a genderově neutrálního. Nejmenší rozměr plakátků se perfektně hodí do našeho "pruhu" a v Pixers byli tak hodní, že mi změnili barevné ladění plakátků do žluté a hnědé. Takže za pár korun podle mě fakt krásná a originální dekorace. Teď doplníme fotkami a ... no co dál, to budu ještě přemýšlet :-D 

Lepili jsme průhlednou páskou z IKEA a oceňuji, že jde z plakátku sundat bez potrhání. Plakátek je z pevného papíru, netrhá se a nemačká. Ale i tak jsem slevila ze své touhy po symetrii a plakátky jsme nelepili po celé délce pokoje, ale tak, aby na ně Honzík z postýlky nedosáhl. Prostě pro jistotu :-D

 

Máte tématicky laděné dětské pokojíky? Jak ladíte pokoj pro kluka a jak pro holku? A jak pro páreček? Námořníci, auta, princezny, sovičky? 

Do dětského pokojíku jsou podle mě plakáty jak dělané. Nestojí to moc peněz, takže to nemusí být nutně navždy, má to vtip a šmrnc. 

A jsem moc ráda, že Pixers nevěnovalo plakátky jen nám, ale mám tu krásnou a štědrou nabídku i pro vás.

Pro dva z vás tu mám voucher na 1000 Kč na zboží právě z Pixers dle vlastního výběru. Tak kdo si udělá radost? 

A jak jsem psala, já jsem požádala o změnu barevného ladění, ale z Pixers mi jako bonus poslali kromě "našich" plakátků i ty v barevném provedení původním. Jsou prostě rozkošné a jsou pro vás. Mají rozměry 30 x 24 cm.

Podmínky soutěže jsou opět jednoduché: 

  1. Buď fanouškem FB profilu Mama LIVE nebo sleduj IG profil @mama_live
  2. Dejte like pod příspěvek (na FB nebo IG), kde soutěž vyhlašuji.
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený dvakrát, stejně tak se zdvojnásobí šance, pokud zmíníte kamarádku, kterou by soutěž mohla zajímat.
  4. Napište komentář pod foto na FB, zde pod článek na blogu nebo na IG - Co jsou vaše oblíbené dekorace do dětského pokoje? 
  5. Pokud do vašeho dětského pokojíku budou barevně ladit tři soutěžní plakátky, připište k vašemu komentáři ještě "ladíme". 

Soutěž potrvá do pondělí 24.4, v úterý vyhlásím dvě výherkyně voucheru a jednu výherkyni tří plakátků.