Mama-live
PARK MIRAKULUM – SOUTĚŽ O TŘI RODINNÉ VSTUPENKY

V průběhu května jste na blogu nemohli nezaznamenat, že probíhá soutěž o ten nejlepší mamablog. A já si moc přála probojovat se do TOP 15. Podařilo se to. Díky vám! Díky vám všem, kteří jste poslali hlas, kteří jste ten hlas poslali opakovaně. 

Jak jsem se umístila? Dnes už to vím. Dnes bylo slavnostní vyhlášení a já vám mohu poděkovat za deváté místo. 

 

 

A jako poděkování tu pro vás mám dárek. Soutěž o tři rodinné vstupenky do parku Mirakulum. 

 

Park Mirakulum asi nemusím představovat. My se tam teprve chystáme, ale ze všech stran slyším chválu a nadšené hodnocení. 

Baru má návštěvu toto léto slíbenou, protože si myslíme, že je připravená. Je šikovná, dost silná, miluje lanová centra, není bojácná a už má zkušenosti s podobnými parky a atrakcemi. Tady je to totiž velké!

 

 

Park Mirakulum: 10 hektarů zážitků pro celou rodinu. Toť slogan z webu a toť přesně to, co nám o Mirákulu povídali kamarádi, kteří tam byli. 

 

 

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete u nás lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem - pozn. Mama LIVE - na Tankodromu jsme byli a pokud nebudete mít zábavy ještě z Mirakula dost, určitě si vláčkem zajeďte, je to zážitek! 

 

 

Co v Mirakulu můžete vyzkoušet?

 • Množství nápaditých herních prvků pro děti i rodiče
 • Novou nejvyšší hradní věž
 • Úzkokolejnou parní železnici
 • Jízdy ve vojenských obrněných vozech
 • Kontaktní lesní zoo
 • Živý program o víkendech, prázdninách a svátcích
 • Novou pestrobarevnou dětskou vesničku v zemi prasátka Pigy pro nejmenší děti
 • Nádherná lesní hřiště, mj. v korunách vzrostlých stromů
 • Několik tobogánů – od obřích až po ty pro nejmenší
 • Širokou a pestrou nabídku stravování
 • 1000 parkovacích míst v okolí parku zdarma

Můžete si zde objednat oslavu nebo grilování, každý víkend jsou nejrůznější vystoupení a akce. 

 

 

 

Musím říct, že se sem hrozně těším. Nabalíme deky na piknik, odrážedlo a motorku, dobrou náladu, čelovky na průzkum chodeb a užijeme si tu celý den. Ideálně s kamarády, které na webu v sekci Co s sebou vřele doporučují :-D

Jedním z pokynů je i to, že děti mají mít na zápěstí pásek (k vyzvednutí u vstupu) s telefoním číslem na rodiče. Toto doporučuji respektovat, protože loni se to kamarádům hodilo - je to tam opravdu členité a rozlehlé, atrakce mají vícero východů. 

 

 

Soutěž o tři rodinné vstupenky, resp. o třikrát 4 volné vstupy, má jednoduché podmínky: 

1. Být fanouškem Mama LIVE na Facebooku nebo Instagramu.

2. Napsat mi tu na blog nebo pod FB příspěvek něco milého :-D 

3. Pokud chcete zvýšit šanci na výhru, tak veřejně FB příspěvek sdílejte. 

 

Soutěž potrvá týden, do středy 14.června do 21.00. V následujících dnech pak vyhlásím tři výherce - pokud na sebe necháte email, snadněji vás budu kontaktovat. 

 

Fotky z Mirakula i informace jsou z webových stránek www.mirakulum.cz. Report a osobní zkušenosti dodám po naší návštěvě - třeba se tam s vámi potkám, to by bylo moc fajn!!