Mama-live
KATY NADĚLUJE: SKÁČEME GUMU, CO VY?

"Je to strašně vysoko. To nikdy nemůžu skočit. Rozbiju se na kusy! Prej první stupeň obtížnosti. Ty tak kecaj! Tohle je devítka!!!!"

Honzík péruje v kolenou a propočítává, v které chvíli se má odrazit, aby to dal. Aby skočil a přeskočil. ... Nakonec uznává, že i level jedna je na dvouletého bobíka nadlidský výkon a místo skoku gumu přeleze a zatleská si :-D 

 

 

Baru po pár minutách tréninku skáče gumu celkem obstojně, dupe jak kůň a pak už tu gumu podebírá a mrská nohama jako profík a používá odborné gumo-výrazy jako couvačka :-D

 

 

Osičky velké si u skákacího odpoledne vzpomínaly na odpoledne před třiceti lety u klepadla, trafačky a hřišti za barákem, kde skákání gumy patřilo k nejintelektuálnějším činnostem a kdo to uměl, vládl dětské smečce. Já jsem nevládla, to vám říkám otevřeně :-D 

 

 

Nejsem typ, co by se rád vracel na stromy a za každou cenu velebil naše dětství a doby minulé. Jsem žena moderní, otevřená a do budoucna hledící. Ale zase mám ráda, když dostane minulost moderní a současný kabátek a frčí dál, ne jako vtipné retro. Když mě oslovily Katka a Klára z Gumu, získaly mě hned. 

 

 

"Milujeme sport a jsme holky z Brna, které se rozhodly udělat něco pro dnešní děti. Od začátku jsme měly jedinou myšlenku - vrátit dětem radost z pohybu, najít si nové kamarády a získat vztah k přírodě. A protože dnešní děti nechtějí moc o retru slyšet, šly jsme s dobou a vymyslely jsme pro děti projekt Gumu. Gumu je česká streetová značka, která se zaměřuje na výrobu a prodej skákacích gum. Skákat přes gumu mohou děti kdekoliv, skákací guma se vleze do kapsy, skákací gumu děti nikdy neskáčou samy. 

Kromě prodeje skákacích gum, pořádáme tzv. Gumu těláky, na kterých děti z mateřských nebo základních škol učíme skákat přes gumu. A letos jsme v Brně otevřely všestranný kroužek pro děti."

 

 

Není to jen o tom najít si kamarády, nás to bavilo hodinu všechny a dost jsme se nasmáli.

 

A protože máme měsíc do Vánoc, já začínám nadělovat. Dnes to budou tři skákací gumy od Gumu ve vánoční krabičce. 

 

Podmínky soutěže: 

1. Sledujte Mama LIVE na FB (ZDE).

2. Sledujte Gumu na FB (ZDE). 

3. Odpovězte (pod článek nebo FB post) na otázku "Jaké skákací gumy Gumu prodává?" Odpověď najdete na stránkách Gumu (ZDE). 

4. Sdílením (veřejným) nebo/a označením kamarádky, kterou by mohla soutěž zajímat, si zvyšujete šanci na výhru dvakrát/třikrát. 

 

Soutěžíme do čtvrtka 23.11.2017, do Barunčiných narozeninek, a pak vyhlásíme tři výherkyně.

Dárků mám pro vás hromadu, tak to tu hlídejte ♥