Mama-live
OSIČKY NA RANDE(BOXU) + SOUTĚŽ

Jít na rande. Vy si oholíte nohy, i když jdete "jen" s manžílkem do kina a na hambáč. On si vezme žvýkačku a čisté tričko, i když na vás dojem už dávno udělal a celkem si vás pojistil. Nemáte sraz pod koněm, ale sjedete spolu výtahem do garáže a už v autě se pohádáte, jestli půjdete na Špindl nebo nového Liama Neesona. 

Nakonec na rande dojedete, hambáč si vychutnáte a sníte úplně v klidu a skoro ruku v ruce. Jdete na Coco a brečíte oba. 

Rande. Být jen sami dva. Mluvit o čemkoli nebo naopak nemuset mluvit vůbec. Udělat si to hezký. Jste sice v poslední době hlavně rodiče, ale taky vy dva.

Pokud máte hlídání pro dětičky, jste z těch šťastných, ale zase pro vás randění vůbec není vzácné. A to pro nás je, heč! :-D 

 

 

Když mě z Randeboxu oslovili, jestli si s Honzou nechceme dát rande doma a zažít Divočinu, zaplála ve mně divoška :-D Hell yeah, že chceme. Divočina, to je naše! Když nemůžeme na rande my dva, přijde prostě rande za námi. 

Mladí manželé, kteří Randebox vymysleli, viděli u sebe i svých přátel, že s příchodem dítěte se mění množství (a někdy i kvalita) času stráveného společně s partnerem, a to k horšímu, chtěli to změnit. S dětmi je často složité najít si čas, zajistit hlídaní a všechno zorganizovat, a proto se rozhodli vytvořit nabídku pravidelného předplatného, které párům ulehčí přípravu „rande“ přímo doma tak, aby mohl vztah zažívat nové a nové impulzy a neupadnout do stereotypu.

Každý Randebox, jak se toto předplatné jmenuje, je zaměřen na odlišné téma. V samotné krabici tak můžete nalézt 4-5 aktivit, které souvisí s daným tématem a všechny věci potřebné k samotné organizaci rande a dotvoření atmosféry daného večera.
 

 

A my byli zvědaví, co přijde v Randboxu Divočina. Jen dorazil, natěšeně a s malinkou obavou jsme se do ní vrhali. Bála jsem se, že na nás vyskočí liška se vzteklinou (jo, koukáme hodně na seriály) nebo tam najdeme nějaké latexové OOTD :-D

Nic takového, uf! Našli jsme ale spoustu proprietek a návrhů na společné aktivity. Aktivity, které vám mají připomenout vaše společné zážitky, navést vás do sdílení, spolupráce a legrace. Jestli něco ráda s Osičkou dělám, tak se společně s ním směju. 

V sobotu jsme tedy vyrazili na rande. Pohodlně jsme se usadili na našem gauči, nalili si víno, na talířek nandali klobásu a goudu vcelku a společně se shodli na tom, že je super, že víno máme ve skle jako buržousti a zbytek můžeme požírat na prasáka. První zjištění tedy je, že se i po 10 letech umíme na zásadních věcech shodnout. To, že mi následně Osička nedoléval, nebudu radši řešit, je to škrt :-D 

 

 

Jestli něco milujeme, tak společné výlety a výpravy za dobrodružstvím. A součástí těch cest je i jejich plánování a těšení se na ně. S tím my začali. Co máme v plánu? Bratislava nám už tento rok neuteče. Těšíme se na pomalé procházky, na hrad, na bistra, třeba si uděláme i výlet mimo město. Těšíme se i na bratia Slováky. Takže tenhle výletnický a poznávací sen se zhmotní a co ty další?

 

 

Portugalsko máme v plánu už roky a ono to vyjde jednou. Teď to máme navíc černé na dřevěném! Historie, víno, jídlo, koupačky, třeba i ten surf (muhahaha, tomu jsme se smáli dlouho #spolecnysmich si můžeme odškrtnout).

Stockholm. Moje láska. Byla jsem na studijním pobytu ve Finsku a pokoj sdílela s příšernou krávou z Ruska, měla jsem z ní nervy na dranc a domů psala uplakané maily. Po měsíci jsme s mýma českýma holkama vyrazily na výlet do Stockholmu. Vylezly jsme z trajektu (kolem nás ze schodů padali na mol ožralí Finové) a nás přivítala švédská metropole božským východem slunce. Já se zamilovala. Vím, že tohle město by okouzlilo i pana Osičku. A víte, co ten můj božan navrhl? Road trip Německo-Dánsko-Švédsko. Umí mé nápady vycizelovat a dohnat k dokonalosti. Jsme pár!

No a New York? Vy víte, jak po něm toužím. Poznat ho celý od lívanců až po Central Park. A už jsem na to začala šetřit. Což mému muži udělalo radost. On když vidí snahu z mé strany, tak se tak nějak otcovsky dojme a hned mi ty moje (naše, naše!!!) sny plní raději. 

 

 

A když byly cestovatelské plány a touhy probrány a v lahvi bylo stále dost vína, roztočila jsem ruletu a "nutila" Osičku vykládat si. Tak všichni víme, jakej je to mluvka a lidovej vypravěč. My se sice známe jak svý boty a naše rodina je pověstná tím, že všechny lepší storky si preventivně opakujeme, jen bouchneme první šampíčko (takže po obědě). A proto Honzu nemůžu moc překvapit a i ty jeho tři dobrý příhody znám zpaměti. Ale jsou příhody, které opakovaným vyprávěním získávají na kvalitě!

Já jsem Honzovi vyprávěla, jak jsem zažila dobrodružný a zajímavý výlet do vedlejšího Hradce. To jsme si takhle s Ivčou řekly, že si trochu vytuníme šatníky, a vyjely na shopping meziměsto. A nazpět že budeme hustý. Že se vrátíme stopem. Stály jsme na výpadovce u krajnice asi hodinu, nudily se a styděly se zvednout ruku na znamení. Po hodině jsme si řekly, že už to bylo dobrodružný a hustý dost a šly jsme na vlak. 

 

 

 

Honza mi řekl, že společný zážitek, na který vzpomíná nejraději, je naše první dovolená. Francie na kole a lodí po kanálu di Midi. Mořské dobroty, krásná příroda, Honza řídil loď, kterou jsme sdíleli s šedesátiletýma "babkama" a dokonale se s nima bavili. Já měla štíhlé období a v plavkách se cítila jak Pamela - prý jsem tak i vypadala. Úplně mě dojal, kluk jeden. 

 

 

A pak mi vyprávěl, jak měla jejich učitelka biologie svého oblíbence. Vyvolala ho, koukla na něj, oči se jí vilně zaleskly a: "Ale za jedna, ty kluku, ani sem nechoď, ty to umíš!"... jo a ten kluk, to nebyl Honza :-D Válela jsem se smíchy :-D

 

 

A co nás ještě čeká? Postavit si bunkr a společně v něm noc strávit. To asi nepůjdeme spát :-D 

Postavíme si i věž z karet a to bude pro Honzu sado maso. Pan soutěživý a puntičkář. Úplně to vidím, zbývá poslední karta, věž zatím až zázračně krásně stojí a ... Katuška si kejchne a věž shodí. A teď Osičko, teď ukaž, jak se gentleman chová na rande!!!

 

 

Musím říct, že jsme si to užili. Nehledali jsme seriály, já nepsala články, nečetli jsme si, byli jsme spolu, smáli se, vzpomínali, plánovali a opili se :-D Rande jak víno, jen nohy jsem si teda jako úplně neholila a Honza rozhodně po klobáse neosvěžil svůj dech orbitkou, ale byla sranda a tak to má bejt. 

Za mě je Randebox ideální teď před Valentýnem, jako dárek ke svatbě, k výročí, prostě z lásky.

Se ví odjakživa, že proprietky ve vztahu jsou jako pepř nebo kari do jídla... rozpalujou! :-D

 

 

Chcete taky? 

Máte možnost. Jeden Randebox můžete vyhrát. 

Podmínky jsou snadné!

1. Sledujte Mama LIVE na FB 

2. Sledujte na FB Randebox

3. Napište mi, jak vypadá vaše snové rande - ať už jste ho již zažili nebo ho máte teprve v plánu.

4. Dejte lajk FB příspěvku, kde na článek upozorňuji. Sdílením (veřejným) na svém FB profilu a/nebo označením kamarádky, kterou by mohla soutěž zajímat, si zdvojnásobíte/ztrojnásobíte šanci na výhru.

5. Soutěžit můžete týden, do pondělí 29.1.2018 a já pak v úterý vyhlásím jednoho výherce, která dostane valentýnský Randebox ZÁLETNÍK (měsíční předplatné) - únorové téma je Všemi smysly

 

A vy, které nevyhrajete, můžete využít kód na slevu 15 %. Kód "Mamalive15" platí do 28.2.2018.