Mama-live
LEGO DUPLO PŘIJÍŽDÍ LETOS VLAKEM, TAK TEDY PUSH&GO!

Jedna malá věc a dokáže udělat miliony dětí šťastných a zároveň způsobit tolik bolesti :-D Dejte dětem Lego a budou vás milovat. Šlápněte si v noci při tichém plíživém odchodu z pokojíčku na kostičku a "soubor písní a tanců" bude proti vám óda na radost :-D Lego Duplo asi netřeba představovat.

 

 

Ať jste tým "děti si mají hrát s kelímkem od jogurtu a rozvíjet fantazii" nebo "hračky jedině ze dřeva a permanentně se jim u her věnuji"... v případě Lega se názory na hračky vzácně shodují.

Lego a Lego Duplo miluje každý. Bylo mi asi pět a dostala jsem svoje první Lego - byl to větrný mlýn a okolo něj několik kytiček. Proti dnešním promakaným sadám to nebyla žádná hitparáda, ale my děti osmdesátek jsme jako lidi z Bruntálska (prosím vás, tohle je "fórek" čistě pro milovníky Comebacku a Tomiho Paciho, jinak to přejděte a negooglete si, co má Bruntál společného s Legem :-D). Já byla nadšená a stavěla jsem mlýn do omrzení :-D Jsem tedy odmala návodový typ - nikdy mě nenapadlo stavět z kostek cokoli jiného, i kytky jsem sázela stále to stejného místa :-D

Měla jsem připravený delší úvod, proč je Lego Duplo super a pak jsem si řekla - Proč? Všichni to ví! Všichni ho mají doma. Takže k věci!

 

 

Když jsem před měsícem dávala na Instagram a do stories fotky z akce s Lego Duplo, neskrývala jsem nadšení - novinka, kterou nám představili, nadchla mě, ostatní blogerky a hlavně, a to je nejdůležitější, všechny děti! Parní vláček se spoustou vychytávek!

 

 

Jsou akce pro blogerky, akce pro blogerky s dětmi a pak srdcovky pro blogerky s dětmi - toto byla jedna z nich. Pořádal ji tým, který má v PR agentuře Ogilvy na starosti Lego Duplo, a to je prostě vždy dokonalost.

Karlínský HUB Animika se změnil v kostkový bazén, kostky byly everywhere a opět se potvrdilo, že děti klidně na Lego kostce usnou, jim to prostě nevadí :-D

Děti byly hlavními hosty, mohly si hrát s Legem, sbírat ze stropu balónky a hlavně neustále visely na zádech jednomu ze dvou animátorů - mladí kluci se jim věnovali celé dopoledne a my, mámy blogesky, měly čas na povídání. Bacha, nešlo o žádné bezduché tlachání! Měly jsme totiž možnost poznat a vyzpovídat dánskou designerku z Lega, moc milou Elizabeth. Dámu, která v Dánsku pracuje na vývoji nových stavebnic a setů a mimo jiné se podílela právě na představované novince.

 

 

Parní vláček s technologií Push&Go!

Víte, kolik měsíců trval vývoj této novinky? Tři roky! Není to jen o tom, aby k sobě kostky seděly a aby to jelo, ale aby to děti bavilo, rozvíjelo. Takže se chodilo do školek, děti byly zvány do Lega, proběhly rozsáhlé psychologické studie, aby to bylo fakt vychytané do posledního detailu. A v čem je Parní vláček tak unikátní (jakoby tohle všechno nestačilo :-D).

Parní vláček je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push&Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí.

 

 

Na koleje mohou pokládat jednu z pěti barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

A jak zaujmout starší a pokročilé? No propojte jim to s appkou, to dá rozum! Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získáte tak další herní možnosti, včetně dálkového ovládání a spousty zábavných aktivit.

Sada Parní vláček od LEGO® DUPLO® obsahuje vlakové nádraží, sklápěcí nakladač uhlí, 2 DUPLO figurky a figurku zvířátka, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích.

 

 

 

My máme naši sadu už zabalenou a schovanou mezi dárky a věřte mi, že se nemůžu dočkat, až to děti rozbalí a ... hodiny o nich nebudeme vědět :-D Protože na téhle akci je zpátky k mamince zahnal až hlad :-D