Mama-live
JÁ MÁM ZABALENO A DOMA MĚ NEPOZNAJÍ…

 Sociální sítě přetékají tipy na vánoční dárky a protože já osobně sleduji hlavně mama sekci, tak mám pocit, že z 90 % se jedná o tipy na dárky pro děti. Ani u mě to zatím není jinak, co si budeme... Včera jsem si sepisovala, co si přeje a co už máme pro Baru a jak je na tom Honzík. Byla z toho jedna pěkný A4 mírně hustě popsaná. Ale co my mámy? Mám pro vás jeden tip.

 

 

Mě se nikdo neptá, co si přeji. U mě je to jasné. Zhruba před měsícem se můj mobil rozhodl změnit kariéru a že prý mu jako uměleckému těžítku bude lépe. Pomalu tedy přestal plnit svou komunikační funkci a stává se bohémským budižkničemu. Takže Ježíšek ze všech stran se složí, abych nemusela obden psát "já sice mám kredit, ale SMS nepošlu" :-D A dostanu novou mašinu. 

A aby mi nebylo líto, že na mě pod naším umělým smrkem bude mrkat "jen" jeden dárek, udělala jsem si radost sama. A vím moc dobře, proč měsíc předem. Pak si totiž pod stromek lehnu já a rodina dostanou mou mladší verzi. Jak to provedu? 

 

 

Už zhruba dva roky sním o tom, že se jednou od hlavy po paty namažu kosmetikou od Dermalogica vždy na tu konkrétní partii a ráno se vzbudím jak z růže květ. Svěží a omládlá! Ano, na sociálních sítích tuto značku vychvalovaly do nebes holky, kterým věřím, a chtěla jsem to taky zkusit. 

A teď nastal ten čas. Notino nabízí v rámci Vánoc dárkové balení a já jsem si mohla vybrat, co si nechám zabalit. Tak jsem zapátrala a vybrala jsem. 

Dermalogica AGE smart: intenzivní obnovující krém pro suchou až velmi suchou pleť. Používám jej týden, tak zatím nemůžu říct, že bych mládla za chůze. Ale je hutný, což miluju, moje stará vyschlá pleť sosá jak jatá. Pleť není napnutá, naopak působí svěže. A vlastně jsem se rozhodla, že mě ani neuráží v popisku produktu - Věk: vrásky, zralá pleť. Co si budeme povídat, vrásky mám, i když podle nich svůj věk nedefinuji :-D :-D

 

 

A to dárkové vánoční balení? To je krásné! Připlatíte 99 korun a máte to bez práce (do krabičky se vejde věcí více a o Vánocích se na korunu nehledí, hlavně ať to přece pěkně vypadá a udělá to radost, no ne?). My, kteří balíme cokoli nekrychlového ala bonbon, nebo ve velkém nakupujeme dárkové taštičky, toto umíme ocenit :-D 

Krásná rudá krabice (barev je v nabídce víc) s mašlí a vnitřek chytře a elegantně vystlaný. Mně se to líbí moc.

 

A rozhodla jsem se, že jen budu mít všechny dárky pohromadě, pošlu je kurýrem do Notina a nechám si od nich zabalit vše. Když už ta služba je, tak proč ji nevyužít :-D