Mama-live
CO ZMĚNILO 30 DNÍ S LEPICOL LIGHTER + SOUTĚŽ O MĚSÍČNÍ KŮRU

Řeknu vám, že únor stál za to. Tenhle prcek mezi měsíci má pár dní a umí za to řádně vzít. Takže pro mě to byl měsíc, kdy jsem končila v práci, lyžovala a taky kamarádila s Lepicol Lighter.

Čím jsem starší, tím jsem háklivější na stádní chování. Letos jsem se rozhodla, že se k hromadnému lednovém hubnutí a detoxům nepřidám, a začala jsem až o tři týdny později :-D

Stalo se vám někdy, že byste se cítili hnusný, nafouklý, bez nálady a s asi 150 zbytečnými kily navíc? Jasně, mně taky ne :-D

Jaká byla tedy moje životospráva posledních týdnů a měsíců? Kulantně řečeno "nic extra". Málo jsem pila během dne, nepravidelně jedla a večer to doháněla, přibylo kávy a rychlých cukrů. Byla jsem pod tlakem a neměla moc energii a chuť to řešit.

Když jsem dostala možnost zkusit 30denní s Lepicol Lighter, trochu jsem si to prostudovala, poradila se s Gábi z blogu Recepty dětem, která také testovala, a rozhodla se kůru prubnout.

Co bylo mým cílem?

Jsem věčná dietářka, která bojuje s apetitem a touhou být jednou sexy mama bitch :-D
Pamatujete, jak jsem vám v článku o předsevzetích psala, že jsem ze stresu na podzim bez velké námahy zhubla asi pět kilo? A jak jsem se toho lekla a přes víkend to poctivě najedla zpátky? :-D

Tak tentokrát jsem nechtěla primárně hubnout, šíleně se zdetoxikovat, po měsíci být hladová a těšit se na den číslo 31, kdy vezmu ledničku útokem.

Chtěla jsem ozdravit životosprávu, dát jí řád, zase mít pitný režim. Lépe se cítit, lépe vypadat.

Co je Lepicol Lighter a jak funguje?

Lepicol Lighter je vědecky vyvinutý, synergický přípravek s vysokým obsahem vlákniny, obsahující 7 kmenů probiotických kultur, chróm, esenciální minerál, který pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi, glukomannan, rostlinnou vlákninu, která pomáhá při snižování hmotnosti, pokud je součástí nízkoenergetické diety a jemné psyllium, které přispívá k udržování normálního pohybu ve střevech.

Třikrát denně se rozpustí obsah sáčku ve vodě a 10 minut před jídlem se vyzunkne. Já za sebe doporučuji míchat s džusem, chutná to výrazně lépe.

Mírní pocit hladu, udržuje hladinu glukózy v krvi a normální pohyb ve střevech a co mě potěšilo, dokáže si poradit s bakterií Escherichia coli, která má na svědomí záněty močového měchýře.

Je to pár měsíců, co jsem si uvědomila, že mi vyhovuje jíst 3krát denně. Svačiny mě spíš stresovaly :-D Takže pravidelné Lepicol drinky krásně určovaly, že je čas na jedno ze tří jídel.

Lepicol se musí hodně zapíjet, já jsem na svých dřívějších 3 litrech a juchám z toho.

Není to rozhodně "zhubněte snadno a rychle", je třeba trochu zamakat.

Věděla jsem předem, že první týden může být malinko "běhačka". Projímavé účinky kůra holt zpočátku má, tělo si zvyká :-D Celá rodina jsme byli rádi, že jsme nezačala o víkendu, kdy jsme jeli na Tanvaldský Špičák seznámit Jeníka s lyžemi. Hledat v mrazu a v oteplovákách toitoiku nechceš :-D

Začala jsem v pondělí, kdy jsem měla office day, a relativně normálně jsem fungovala. Nepřerušila jsem kůru ani na horách. Jsem aktivní a sedět doma na zadku nebudu nikdy, tak jsem to chtěla zvládnout i mimo teplo domova 😁

V rámci Lepicol kůry se nemusí držet nějaká speciální dieta, ale je určitě fajn nad jídlem přemýšlet. Neprasit, nepít moc alkohol, chápeme se :-D

Jak se cítím díky Lepicol Lighter?

Po měsíci se cítím lehčí, váha ukazuje 2.5 kila dole. Jsem víc fresh, mám energii a nemám takové chutě. Mám ze sebe radost a chce se mi na sobě pracovat. Ne se trápit, ale makat. Jít si zaběhat, zpevňovat.

Chcete taky zkusit Lepicol Lighter? Tak si zasoutěžíme!

Dostala jsem jednu třicetidenní Lepicol Lighter kůru i pro vás, tak pojďme na to.

Podmínky soutěže o jednu třicetidenní kůru Lepicol Lighter:

  1. Buďte fanoušky Mama LIVE na FB a/nebo IG.
  2. Dejte lajk FB a/nebo IG postu, kde soutěž a článek avizuji.
  3. Zde pod článek a/nebo pod FB či IG post mi napište odpověď na "Co od kůry Lepicol Lighter čekám?"
  4. Můžete označit kamarádku a sdílet, to je dobrovolné.

Soutěž potrvá týden, do pondělí 18. března 20.00, v úterý vyhlásím výherkyni.