Mama-live
PRVNÍ DOJEM? NEMĚL BY SE PŘECEŇOVAT!

Dáte na první dojem? Já občas až moc, obávám se. A je to velká chyba. Moje vnímání je samozřejmě ovlivněno tisíci faktory a stereotypy a tím pádem si někdy zavírám důležitá vrátka, aniž bych nakoukla, a rovnou to končím s lidmi, které jsem dobře nepoznala. Sociální sítě v tomto moc nepomáhají, protože člověk se na nich dělá lepší, než je. A tak se mi už stalo, že tam byl super první oline dojem a sympatie, já byla nadšená. A z offline setkání jsem zdrhala, byla to katastrofa. Mluvím tak o seznamování s muži i třeba maminkami z Modrého koníka.

U pár zásadních okamžiků mi to první dojem málem pěkně zavařil, chcete si to poslechnout? Na konci najdete takový jeden slizký první dojem hihi :-D

Je menší než já a studoval "výšku"

Kdybych se nechala ovlivnit prvním dojmem, nevím, jak by to se mnou a panem Osičkou dopadlo. Na první pohled se mi zdál menší než já a to přece nejde, to ví každá smutná princezna! Navíc mluvil hodně po moravsky. Říkal, že studoval výšku, pil mléko a pořád prskal, že "přijdu dýl" nedává smysl :-D Nakonec jsem si ho pustila víc k tělu, zjistila, že je to 4 cm vyšší habán a bylo to :-D

Ale jak se zdál být klukem romantickým, o kytky do vázy se ve stylu #samasobesi starám sama. Ještě že existují online květinářství :-D

Je větší než já, už si svoji moravštinu malinko v Praze zaoblil, ale jak se na první dojem zdál být velký romantik, opak je pravdou...

Práce snů

Můj táta vtipkuje, že místo abych snila o práci v rodinné firmě, prohlásila jsem na maturitním plese, že jednou budu pracovat ve Stratosféře a bylo vymalováno :-D

Sen jsem si splnila o pár let později, ale kdyby šlo o první dojem, asi bych mohla snít dál. Protože jsem první nabídku na psaní pro Proženy dostala už dávno. Měla jsem mít svůj vlastní sloupek, prostě skoro Carrie :-D Bylo to na konci druhé mateřské a já se přecenila, jak časově, tak psavě... holt to nebylo jako psát blog pro lidi, co mě mají rádi, ale navážno a pro spoustu cizích lidí... Dodnes jsem vděčná, že moje současná šéfka nedala na první dojem...

Psát o showbyznysu, knihách, vztazích, královské rodině a dělat rozhovory se zajímavými lidmi? To je tedy na první dojem práce snů :-D

Šatníkový první dojem

Co se týče oblečení, jedu totálně na první dojem. Do kabinky si odnáším jen to, co mě hned zaujalo. A pak jsem překvapená, když mě někdo upozorní na kousek, který na ramínku vypadá nezajímavě a pak když mu dodám tvary, je to pecka. A že já mám tvarů na rozdávání :-D

Měla jsem u sebe nedávno na návštěvě stylistku a to byla paráda. Kromě toho, že mám na chalupě co nosit, protože jsme hodně věcí poslaly rovnou tam (:-D), ukázala mi i nově nakombinované staré kousky. A doporučila mi béžový kardigan z Cellbes. Na mě na obrázku působil nezajímavě a sama od sebe bych si jej nepořídila. A teď ho miluji.

Kardigan do šatníku patří a já mám plán tento rok doplnit do skříně jen kousky, které se dají dobře kombinovat a unosím je dlouho

Slizký pleťový zázrak

Když se řekne šnek, vybavím si brzdu s domečkem na zádech :-D A taky slizké cestičky... V briefu z Notino přišel nápad, abychom se zaměřili na aktivní složky v kosmetice. A jednou ze zmíněných byl i šnečí extrakt. To mě zaujalo :-D Protože si dovedu představit, že z přírodních složek dobře funguje na pleť kdeco, ale že zrovna něco ze šneka?

Oční krém už je nutnost a tento je za mě skoro zázrak, jak funguje

Vyzkoušela jsem regenerační oční krém se šnečím extraktem Mizon Multi Function Formula Snail a pleťový krém s filtrátem hlemýždího sekretu 90 % Mizon Black Snail All in One. A jsem opravdu ráda, že jsem nedala na první dojem. Oční krém rozjasňuje krásně oční okolí a z pleťového krému mám nádherně svěží pokožku. Hlemýždí sekret má na pleť fakt blahodárný vliv. Je regenerovaná, pevnější a ne že by po jeho pravidelné aplikaci vrásky vyloženě mizely (přece jen když se tam deset let tvoří, nedají mi sbohem po měsíci), ale pleť působí odpočatě a vrásky jsou méně hluboké a výrazné.

Článek vznikl ve spolupráci s Notino.cz