Dáte na první dojem? Já občas až moc, obávám se. A je to velká chyba. Moje vnímání je samozřejmě ovlivněno tisíci faktory a stereotypy a tím pádem si někdy zavírám důležitá vrátka, aniž bych nakoukla, a rovnou to končím s lidmi, které jsem dobře nepoznala. Sociální sítě v tomto moc nepomáhají, protože člověk se na nich dělá lepší, než je. A tak se mi už stalo, že tam byl super první oline dojem a sympatie, já byla nadšená. A z offline setkání jsem zdrhala, byla to katastrofa. Mluvím tak o seznamování s muži i třeba maminkami z Modrého koníka.
U pár zásadních okamžiků mi to první dojem málem pěkně zavařil, chcete si to poslechnout? Na konci najdete takový jeden slizký první dojem hihi :-D
Je menší než já a studoval "výšku"
Kdybych se nechala ovlivnit prvním dojmem, nevím, jak by to se mnou a panem Osičkou dopadlo. Na první pohled se mi zdál menší než já a to přece nejde, to ví každá smutná princezna! Navíc mluvil hodně po moravsky. Říkal, že studoval výšku, pil mléko a pořád prskal, že "přijdu dýl" nedává smysl :-D Nakonec jsem si ho pustila víc k tělu, zjistila, že je to 4 cm vyšší habán a bylo to :-D
Ale jak se zdál být klukem romantickým, o kytky do vázy se ve stylu #samasobesi starám sama. Ještě že existují online květinářství :-D

Práce snů
Můj táta vtipkuje, že místo abych snila o práci v rodinné firmě, prohlásila jsem na maturitním plese, že jednou budu pracovat ve Stratosféře a bylo vymalováno :-D
Sen jsem si splnila o pár let později, ale kdyby šlo o první dojem, asi bych mohla snít dál. Protože jsem první nabídku na psaní pro Proženy dostala už dávno. Měla jsem mít svůj vlastní sloupek, prostě skoro Carrie :-D Bylo to na konci druhé mateřské a já se přecenila, jak časově, tak psavě... holt to nebylo jako psát blog pro lidi, co mě mají rádi, ale navážno a pro spoustu cizích lidí... Dodnes jsem vděčná, že moje současná šéfka nedala na první dojem...

Šatníkový první dojem
Co se týče oblečení, jedu totálně na první dojem. Do kabinky si odnáším jen to, co mě hned zaujalo. A pak jsem překvapená, když mě někdo upozorní na kousek, který na ramínku vypadá nezajímavě a pak když mu dodám tvary, je to pecka. A že já mám tvarů na rozdávání :-D
Měla jsem u sebe nedávno na návštěvě stylistku a to byla paráda. Kromě toho, že mám na chalupě co nosit, protože jsme hodně věcí poslaly rovnou tam (:-D), ukázala mi i nově nakombinované staré kousky. A doporučila mi béžový kardigan z Cellbes. Na mě na obrázku působil nezajímavě a sama od sebe bych si jej nepořídila. A teď ho miluji.

Slizký pleťový zázrak
Když se řekne šnek, vybavím si brzdu s domečkem na zádech :-D A taky slizké cestičky... V briefu z Notino přišel nápad, abychom se zaměřili na aktivní složky v kosmetice. A jednou ze zmíněných byl i šnečí extrakt. To mě zaujalo :-D Protože si dovedu představit, že z přírodních složek dobře funguje na pleť kdeco, ale že zrovna něco ze šneka?

Vyzkoušela jsem regenerační oční krém se šnečím extraktem Mizon Multi Function Formula Snail a pleťový krém s filtrátem hlemýždího sekretu 90 % Mizon Black Snail All in One. A jsem opravdu ráda, že jsem nedala na první dojem. Oční krém rozjasňuje krásně oční okolí a z pleťového krému mám nádherně svěží pokožku. Hlemýždí sekret má na pleť fakt blahodárný vliv. Je regenerovaná, pevnější a ne že by po jeho pravidelné aplikaci vrásky vyloženě mizely (přece jen když se tam deset let tvoří, nedají mi sbohem po měsíci), ale pleť působí odpočatě a vrásky jsou méně hluboké a výrazné.
Článek vznikl ve spolupráci s Notino.cz

