Mama-live
VYZÝVÁM VÁS A VAŠE RTY

Maska na obličej, zábal na stehna proti celulitidě, balzám na vlasy a peeling chodidel? To dělám celkem pravidelně, i když by samozřejmě mohla být frekvence častější. Ale co rty? Ty mám tendenci zanedbávat a balzám hrabu ze dna tašky, dokud je nemám popraskané. Přitom dostávají pod respirátorem tak zabrat, že by si zasloužily každodenní wellness.

A tak jsem se rozhodla, že jim dopřeju. A vám taky! Vybrala jsem v nabídce Notino pečující sadu na rty a krásnou rtěnku a domluvila, že jedna z vás dostane totéž.

Set od Revolution je trio produktů pro dokonalou péči o rtíky. Obsahuje cukrový peeling, hydratační masku a olejovou péči. A když to spojíte dohromady, můžete zamávat popraskaným a vysušeným rtům. Jsou prokrvené a krásně hydratované. Marketingoví odborníci by asi neváhali použít výraz "šťavnaté" :-D

A to si zaslouží krásnou rtěnku. Já si rozhodně nemyslím, že dobrá rtěnka musí být drahá. Tahle rimmelka je důkazem! Bájo kryje, pěkně drží a nevysušuje.

Máte chuť zkusit to taky? Mám pro vás rezervovanou sadu na rty Makeup Revolution Kiss & Care a dlouhotrvající rtěnku Rimmel Lasting Finish v odstínu dle vlastního výběru k tomu.

Jestli jsem vás nalákala, tak mi to napište pod tento článek nebo pod posty na Facebooku či Instagramu. Stačí "mám zájem", ale klidně můžete napsat i proč. A já v neděli 30. května večer vyberu jednu z vás.