Mama-live
STYLOVÁ ROZLUČKA SE SVOBODOU

Za poslední měsíce bylo společenských akcí, které by si žádaly delší než hodinovou přípravu, málo. Lépe řečeno jedna, loňská svatba kamarádky :-D Letos žiju tím, že se vdává naše malá Terez. Jako nechápu, vždyť jsem ji ještě nedávno vozila v kočárku a uspávala ji v postýlce. No nic, je to velká holka a kromě veselky se chystá i mejdan roku ala rozlučka se svobodou.

Akce léta

Nevěsta měla jedno přání: dresscode ve stylu Met Gala After party. Met Gala je tradiční akce, Gala kostýmního institutu newyorského Metropolitního muzea umění, na kterou se vždy slavné dámy oblečou honosně a mnoho rób vstoupilo do dějin. Ale After party je ta část večera, kdy se elegance a pompéznost odhazují v dál a celebrity do toho jdou po hlavě, nebojí se ničeho.

Jako pojďme si říct, že to není můj obvyklý styling a nad výběrem šatů jsem pár večerů strávila :-D Nakonec jsem šaty vybrala a nemůžu se mejdanu dočkat. Když vím, jak to Terezka prožívá a bere vážně, hned se těším víc. My plánovačky totiž držíme spolu. A tak já trénuji i make-up. Prostě jen tak :-D

Líčení na rozlučku se svobodou

Rozhodla jsem se nešetřit na žádném líčidle. Vybrala jsem si make-up ve stylu sunkissed look, hlavně tváře aby zářily. A rety tety Margarety, to se musí!

K osvědčeným kouskům z kosmetické taštičky jsem ještě pořídila krémovou tvářenku a rozjasňovač duo Clarins Glow 2 Go. Od této značky mám i klasickou tvářenku, takže jsem si byla jistá, že dělám dobře. A protože rtěnek není nikdy dost, pořídila jsem na tu slávu další kousek do sbírky. Tahle rtěnka s matným efektem MAC Cosmetics Retro Matte Lipstick má opět nádherný odstín a perfektní výdrž. Jestli máte rádi rtěnky, které se skvěle nanáší, na rtech drží, nelesknou se a během běžných denních činností typu pití, mluvení či průměrně vášnivé líbání lezou dolů postupně, je to pro vás! Já už mám dva odstíny a jsem absolutně nadšená.

Girls go bad!

S Honzou máme za pár dní krásné výročí: 10 let od svatby. Takže je to celkem logicky i deset let od mé rozlučky se svobodou. Od akce, na kterou dodnes vzpomínám jako na jednu z nejlepších party života. To byl den! S mýma milovanýma holkama jsme spolu byly od oběda a když jsme v pět ráno jely domů, musely jsme zkonstatovat, že motto "Girls go bad" jsme splnily do puntíku. Skvělý oběd, procházka s koktejlem, v kině Sex ve městě, večeře a nálož panáků a pak diskotéka a litry cuba libre. Já měla celý den na hlavě závoj, přes prsa šerpu a na prstě obří blikající diamant. A když se mě ve tři ráno ptal na parketu jeden trsal neboli tanečník, jestli jsem maturantka nebo jsem vyhrála Miss, skoro jsem ho pozvala na svatbu :-D

Jakou rozlučku jste měly vy? Byl striptér? :-D