Mama-live
VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ TIP Č.2: PLAKÁTY

Dám vám hádanku: Dárek, kterým potěšíte každého. Od dětí až po babičky.

Zní to jako chyták, protože jedna takový věc neexistuje, snad jen že by pohádky o jednorožcích nebyly vlastně tak docela pohádky. Ale kdeže! Já si ověřila, že zarámované plakáty fungují. A proto si velmi vážím celoroční spolupráce s Poster Store a možnosti nabídnout vám i slevový kód.

Já miluji plakáty abstraktní, Honza přírodní motivy a děti zbožňují roztomilé animace. Líbí se mi ta variabilita a pestrost, zároveň jakási čistota a navíc jsem se nadchl tím, že některé plakáty na zdi visí, jiné stojí na polici apod. A pozor! Vzniká na nich krapet závislost, takže když jsem začínala oměřovat zeď u pračky, že tam ještě plakátek nemáme, Honza mě stopnul. A upozornil, že máme chalupu a mohu svou úchylku přesunout tam. Panebože, tolik zdí, které přímo volají po dekoracích!!!

Jak šel čas s naší chalupou

Nejdřív vám ukážu, jak chalupa vypadala předtím... I když kamarád říkal, že nás podvedli, že ten barák rozhodně není chalupa, že nás podvedli :-D Druzí kamarádi se ptali, zda jsme koupili chalupu i pro ně :-D Ale my moc chtěli místo, kam se vejde víc lidí, jednou naše děti s rodinami. To je splněno do puntíku.

Když jsme se domem prošli poprvé, v nás všech to rezonovalo. Ano, tady to půjde, ano sem budeme rádi jezdit. Ano, po celý rok. Ano, i klidně na otočku.

Honza následující měsíce strávil komunikací s řemeslníky, v obchodech s nábytkem si tyká s personálem a už má dokonce svoje montérky ala pan Pompo (to je ten z Arabely, jak byl prosím úplně pitomej :-D). Chalupa musela projít rekonstrukcí, ale první dovolenou jsme tu strávili hned na začátku léta. Můžeme tedy mluvit o štěstí, že se nám to v době pandemie podařilo tak rychle... Na příští rok plánujeme další úpravy, ale už teď je chalupa velmi útulná. Děti jsou odvařené z patrové postele, Honza v každém koutě vidí kus své práce a já miluju choulit se u krbu v nejpohodlnějším křesle na světě.

Pamatuji, jak jsme vybírali gauč s křesly. Sedli jsem si na sto gaučů na prodejně a nejvíc pohodlný ten nejdražší, samozřejmě. Byla obrovská sleva a my si řekli, že do toho jdeme, že chceme pohodlí, že riskneme i to, že se od nás návštěvám nebude chtít :-D Paní prodavačka hned hlásila obligátní: "To jste skvěle vybrali, ten mám doma taky." A když jsme odvětili, že ten skvost půjde na chalupu, omdlela :-D A já tam odmítám návštěvy pouštět...

Kdo má zdi, potřebuje plakáty

V přízemí je tedy obývák s krbem, jídelna a malá kuchyň. V patře pak ložnice naše, dětská a hostovská. A je zajímavé, že všechny místnosti mají zdi. Honza lituje, že jich pár nenechal zbořit, protože s ním neustále konzultuji výběr posterů :-D

Čtyři už si našly svoje místo. Jak jsem vybírala? Ladila jsem se horsky, protože Jizerky. Tak trochu lesnicky, protože máme les deset metrů. A pak vás asi nepřekvapí, že jedním z motivů i skotská kráva, protože tu si prostě Honza oblíbil. A já si oblíbila jeho, tak to je přirozené.

Plakát jako dárek

Jako obvykle vám nejen neukazuji svůj výběr, ale mám i slevový kód: KATYOSICKA40

Platí od 2.12. - 10.12. a je to sleva 40 % na všechny plakáty (neplatí pro kategorii Kolekce umělců). Nelze kombinovat s jinou slevou.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Na Poster Store můžete vybírat ze stovek dekorativních plakátů nebo rámečků, každé úterý je na eshopu nová kolekce plakátů.

Článek vznikl ve spolupráci s Poster Store.