Mama-live
VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ TIP Č. 5: DROBNOSTI PRO RADOST

Dárkový seriál je u konce, teď už zbývá jen to všechno zabalit. Strávit nad tím hodiny a hodiny, vypít litr vaječňáku, vidět posté Lásku nebesku, Prázdniny či Smrtonosnou past, prostě ten nejvíc vánoční film. A pak se za týden dívat, jak to vaši milé rozcupují během sekundy. Takže vám, co se děláte s kreativním balením, držím palce, a vám, kteří jste nakoupili sto dárkových taštiček, říkám good job! Nezapomeňte si tašky po nadílce sesbírat, přepočítat a nachystat hned na příští rok. Říká se tomu udržitelnost a všechny Grety Thunberg z vás budou mít radost.

Mám pro vás tipy na menší dárky, kterými potěšíte mámu, tátu, děti i partnera.

Vonná svíčka s carouselem: A přitom taková blbost... Když jsem tuhle svíčku pořídila, nevěděla jsem popravdě co čekat. A je to úžasné. Díky teplu od svíčky se krásně točí roztomilý kolotoč nad ní a působí to magicky. Lovely Time Orange & Lavender od Souletto navíc uvolňuje příjemnou vůni levandule a sladkého pomeranče a to vás hodí do vánoční nálady.

Deník malých radostí: Na konci roku se bilancuje, co se povedlo a co ne, dělají se plány a sepisují předsevzetí, která letos už vážně splníte. Co kdybyste se v roce 2022 s dětmi zaměřili na malé radosti, které si budete pravidelně zapisovat? Dejte jim mnohem větší váhu, protože jedna radost k druhé a máte z toho super pocit... Do deníku se zapisují zážitky z jednotlivých dní, co bylo fajn, co rozzářilo oči a potěšilo. Je to moc hezký podvečerní rituál, u kterého se děti i rozpovídají. A vy nemusíte nadávat, že na otázku "Jak bylo ve škole?" dostáváte neustále stejnou odpověď: Dobrý.

Partnerské karty Otázky pro tebe: Vím, že jsem o nich už mluvila a psala, ale připomenu je. Pro mě je to krásný dárek pro vašeho muže nebo kamarády. Ono není snadné sednout si večer naproti sobě a začít si povídat o tom, co vás těší, baví, rozesměje nebo naštve. Po deseti a více společných letech už máte pocit, že jste si všechno řekli. A kdy jste naposledy jeden druhému vyjmenovali, čeho si na sobě vážíte? Eshop Bloque omrkněte komplet, Barunka dostala nedávno i památník, krása veliká.

Desková hra: Jsem Katy a jsem hravá :-D A jedna z prvních věcí, kterou jsem zjistila o Honzovi, že on taky. A navíc soutěživý. A vyrostl na AZ kvízu :-D Takže když jsem během vybírání dárků pro děti zahlédla tuhle deskovku AZ kvíz: Nové otázky, bylo jasno. Dopřeju zase pro jednou klukovi pocit, že je největší bedna v okolí. Jeho legendární hláška totiž je: To bylo těžký, to bych ani já nevěděl :-D Her jsou na trhu miliardy a spolu s knížkou je to podle mě záruku, že uděláte radost.

Plátýnkové pleťové masky: Většina žen má pleť. Takže je dost pravděpodobné, že o ni nějak i pečují. Plátýnkové masky jsem si dost zamilovala, protože je nemusím po aplikaci půl hodiny smývat a musíte v nich být relativně v klidu, tudíž ideálně ležet. To je pravidlo. Takže dopřejete kamarádce péči o pleť a relax. Já mám z přátelské řady tu od Rachel a Phoebe, na Notinu jsem viděla, že je skladem plátýnková maska pro problematicko pleť Makeup Revolution x FRIENDS Ross.

Článek vznikl ve spolupráci s Notino.cz