Mama-live
ROZLUČKA SE SVOBODOU? TO CHCE DÁREK

Nesvatbovi, těší nás :-D A já se tedy rovnou přiznávám, že vedle svateb miluju i rozlučky se svobodou. Tu svoji doteď hodnotím jako životní party. Byla jsem obklopená po celý den holkami, kterým záleželo na tom, abych si to užila, nachystaly mi dárky, překvapení a party až do rána. A když mě z Notino oslovili, abych doporučila dárky pro nevěsty na rozlučku, úplně jsem se rozparádila.

Naprosto chápu, že to není pro každého a že každému vyhovuje jiný styl oslavy. Někteří jedou na týden na jachtu, jiní si užijí večeři s přáteli. Někdo se těší, až to rozjede striptér, jiným dámám vyhovuje, když si s kamarádkami střihnou karaoke. Program je u rozlučky dost zásadní a ať už si ji plánuje sama nevěsta, nebo to svěří svědkyni, je to často oříšek. Pozvané dámy se ne vždy znají, každá jsou jiná... Skvělé jsou kvízy o nevěstě a ženichovi, vtipné prezentace, zažila jsem ochutnávku vína, plněn úkolů v baru, nikdy není na škodu wellness apod.

A dárek nevěstu určitě potěší. Moje tipy? Rovnou říkám, že jsem porušila jedno svoje blogové NIKDY :-D Ano, zařekla jsem se už kdysi, že nikdy na blogu nebudu řešit sex a sexuální pomůcky. Takže máte mě na svědomí :-D

Parfém

Když nevěstu dobře znáte, je dámský parfém skvělou volbou. Je to ženská smyslná věc, kterou my holky milujeme. A pokud není vaše kamarádka ten typ, co se deset let voní jednou vůní, ale naopak ráda zkusí něco nového, jděte do toho.

Erotická pomůcka

Stydím se, ale co no... K rozlučkám trocha toho opepření patří, po pár drincích se atmosféra uvolní. A pokud není nevěsta stydlín a znáte ji natolik, že víte, že ji takový dárek spíš nerozhodí, běžte do toho. Venušiny kuličky, pouta, lubrikanty apod. novomanželé jistě ocení.

Plátýnkové masky

Podpořit nevěstu v péči o sebe nebo si udělat legrační beauty procedury během rozlučky? Plátýnkové masky jsou v poslední době velmi populární - obrovskou výhodou je nejen to, že najdete vhodnou pro každý typ pleti, ale i manipulace je snadná (nemusíte nic napatlávat, smývat apod.). Můžete zkusit udělat si společnou vtipnou fotku s nasazenými maskami, natočit Reels, jak se připravujete a děláte ze sebe královny noci?

Prádlo

Krásné prádlo nebo hezké pyžamo je skvělým dárkem, který potěší a je to velmi ženské. Pokud si nejste jistí velikostí, dejte nevěstě voucher do obchodu.

Osobní dárek

Prezentace o nevěstě a ženichovi, přání od srdce od všech kamarádek? To je dárek od srdce, který nevěstu dojme a ukáže, jak moc ji znáte a máte rády, zavzpomínáte si na propařené noci, školní historky i nevydařená rande, která se díkybohu nepovedla, aby mohla najít muže snů.

Článek vznikl ve spolupráci s Notino.cz