Mama-live
VODĚODOLNÁ? TAK MAXIMÁLNĚ MOJE ŘASENKA

Dekolt se mi loupe, pigmentový knír se mi pod nosem vesele směje a ještě pořád se mě drží touha trochu se odvázat v oblékání. To znamená jediné! Jsem zpět z dovolené :)

A že jsme letos jeli pořádný punk, no nechte si to vyprávět! Po pěti dokonalých bulharských dovolených jsme se rozhodli pro změnu a já velmi lobovala za mé milované řecké ostrovy. Důvod? Kombinace nádherného moře, nejlepších sušených rajčat a fety a dokonalých vzpomínek.

Na Korfu jsem ve 12ti letech byla hvězdou řeckého večera a statný Řek se mnou na ramenou dělal deset minut kozáčka, na Rhodosu jsme se s Honzou a kamarády tak strašně opili hned první večer z lokálního rumu, že nás po půlnoci nenapadlo nic lepšího než v oblečení naskákat do bazénu. Cedule s informací, že je tam v noci nasypaná chemie, si nikdo z nás nevšiml. Na Krétě jsme viděli úchyla za plotem, ano, mohu říct, že jsem viděla z metru řecký penis. A podařilo se mi nezvracet na lodi cestou na zakynthoskou Pláž ztroskotání. Jak říkám, nejlepší vzpomínky.

Tohle všechno určitě jednou zažijí i naše děti, ale teď jsme chtěli, aby malé Osičky okusily to božské moře. Z Pardubic se létá mimo jiné na Rhodos, bylo jasno!

A stálo to za to. Bylo všechno.

Honzíka na obou letech otestovali na drogy. Pikantní to bylo zejména při cestě zpět, kdy s sebou vezl i svůj dáreček, klasickou lokální vzpomínku - tedy plyšový zpívající kaktus. Paní na letišti hračku zkušeně zapnula a náš malý dealer byl testován za zvuků Happy birthday. Značně to obveselilo atmosféru :-D

Byly přezdívky. Našli jsme Vašuta i dědka Čvaňháka, co nedal doutník z ruky. Našli jsme i osmici samic neboli osm britských žen, které od rána jely v koktejlech (to jsme měly společné) a kolem poledního už u živé kapely, která u baru hrála, jely taneční kreace ve stylu JLo. Rozumím, chápu, taky s každou sklenkou cítím větší potřebu jít na casting na Divoké kočky :-D

A co se týče těch koktejlů, v Řecku to moc ne nealko nehrají. Mimosu dělají tak, že sklenku lehce zakápnou džusem a pak ji po okraj naplní bublinama. Jak říkám, miluju tu jejich náturu :-D

Bylo potápění a tááááááákové ryby, mami. Děti dokonce objevily murenu a lulanku (mrcha ostnatá to hraje roztomile na jméno, ale nechceš ji potkat). V maskách trávily hodiny a já jsem byla šťastná, vůbec nechtěly do bazénu, Honzík se pouštěl neohroženě do hloubky (i když si mě neustále hlídal, zas není kovboj, ale mimipán, viď). Barunka byla tak nadšená, že neustále volala "na mě to tu dělá takový dojem!" :-D

Byla móda. Vy to už víte, ale jen pro připomenutí: já na dovolené odhaluju ruce a ukazuju kotníky, jedu vyloženě rajda stajl :-D Nejsem ten typ, co se na dovolené nemaluje a je celý týden v jedněch lněných šatech. Sorry, ale nesnáším len, je hnusný a vypadám v něm, jak když mě vyflusla kráva.

Takže základem byla voděodolná řasenka Lask Sensational od Maybelline (která jako bonus navíc dodá objem a prodlouží řasy) a tekutá voděodolná rtěnka s matným finišem Liquid Suede™ Cream od Nyx Proffessional Makeup (která drží jak blázen).

A pak večer, to jsem se úplně zvrhla a prakticky obden měla podpatky a top bez džínovky. Na dovolené jsem prostě odvážná, rozuměj neřeším, jestli mám super pevné paže (protože díky opálení mám pocit, že jsem rázem zhubla 10 kilo) a cítím se víc žensky.

Kam se chystáte nebo kde jste si dovču užili vy?

Článek vznikl ve spolupráci s Notino.cz