Mama-live
KDYŽ TO MILUJEŠ, PROČ TO MĚNIT

Kdybych si psala ve dvaceti inzerát, napsala bych mimo jiné, že ráda zkouším nové věci. Kdybych si ho psala teď, napsala bych to taky, ale lhala bych, jak když tiskne... Naopak! Když objevím něco, co mi funguje, co mě dělá šťastnou a spokojenou, tak neměním a naopak si to hýčkám. A protože jsem z Notino dostala zadání představit značku kosmetiky, která je moje srdcovka, rozhodla jsem se těch srdcovek představit víc....

Oblíbená značka pečující kosmetiky: Zcela jistě značka Ziaja. Polskou značku Ziaja založili lékárníci Aleksandra a Zenon Ziaja v Gdaňsku v roce 1989 a já ji objevila před pár lety. Přes krém na ruce jsem se dopracovala k tomu, že nedám dopustit na jemný čistící peeling na obličej a krk, odličovací přípravky, krémy na nohy i čistící přípravky pro Barunku.

Oblíbená barva laku na nehty a rtěnky: Tvrdím, že rudá, ale vlastně spíš tělová :-D

Oblíbená restaurace: Když jsem líná, tak Prosecco, protože ho mám za rohem. A když chci do světa, tak L´Osteria. Co mají společné? Skvostné jídlo i pití, neskutečně milá obsluha.

Oblíbené pití: Coca-Cola Zero (prosím vás, jednou provždy: je rozdíl mezi Coca Cola Zero a Pepsi Max, ale zvládnu oboje, je ovšem mega rozdíl mezi Royal hnusy a to nezvládnu a nehodlám to vysvětlovat :-D). A pak bílé víno, to se ví, jižní Morava.

Oblíbená kavárna: Stokrát můžu zkoušet nové podniky a stejně mi nejvíc chutná flat white v Costě

Oblíbený seriál: Navždy Friends.

Oblíbený film: Hříšný tanec zas a znova.

Oblíbený outfit: Široké kalhoty, tričko, bundička a tenisky

Oblíbené město: Londýn, bejby. Miluju to město, nedokážu říct proč. A věřím, že si úplně stejně zamiluju i New York.

Oblíbený autor knih: Mohla bych si hrát na intelektuálku, ale navždy budu vděčná Lence Lanczové, že mě připoutala ke knihám, a Michalu Vieweghovi, že ve mně podpořil lásku k psaní. Jinak samozřejmě všechny dobré detektivky, od Klevisky po Fieldsovic Helenku, romány Aleny Mornštajnové a Scarlett Wilkové, Patrika Hartla a další.

Oblíbená hudba: Jestli mě něco spolehlivě roztančí, je to kapela Jelen, já je prostě miluju.

Asi budu článek postupně doplňovat :-D

A abych nezapomněla, vznikl ve spolupráci s Notino.cz