Mama-live
KATY NADĚLUJE: TŘI RODINNÉ VSTUPENKY DO FAJNPARKU

Vloni v létě jsme strávili spoustu prima hodin ve Fajn parku v Chlumci nad Cidlinou. Doteď si o tom s Baru vyprávíme. Bylo to moc fajn :-D 

Připomenout si naše dojmy můžete v článku TADY

 

 

 

Co nás bavilo nejvíc: 

Park je obrovský, rozkládá se na opravdu velké ploše a tudíž se nestane, že byste se prodírali davy. Jdete chvíli lesem, chvíli divokou přírodou, chvíli po pláních a pak zase po pláži.

Je tam spousta různorodých atrakcí a podle mě si tam svoje najdou děti od 2 let do nekonečna :-D Dinosauři, trampolíny, vodní děla, kontaktní ZOO, bosostezka, divadlo... 

Teď budu znít jako totální Pražóst, ale je to kousek od Prahy :-D 

A teď něco, co asi nezaujme každého, ale máme to kilometr od chalupy a kousek od Fajn parku je krásný chlumecký zámek s hezkým parkem a fajn restaurací.

 

A já jsem moc ráda, že máme pro vás právě tenhle fajn Fajn park jako další nadílku. A to je pro celou rodinu!!

 

 

Největší slevový portál Slevomat mi pro vás věnoval tři rodinné vstupy (rodinná vstupenka = vstup pro 2 dospělé a 2 děti). Komu udělá Ježíšek Katy radost zážitkem? 

Platnost voucherů je 21.4.-21.6. 2018

 

Slevomat není jen slevový portál, kde najdete výhodné nabídky restaurací, hotelů, wellness center, únikových her a milion dalších. Ale poskytuje prostor i pro ambasadory, kteří mohou přinášet svoje tipy a nabídky testovat (určitě ne zadarmo!).

Myslím, ne já nemyslím, já to vím, že rádi cestujete, poznáváte a s dětmi trávíte rádi čas akčně, takže máte spoustu zážitků. Věřím, že se o ně rádi podělíte.

Chcete být ambasadorkami pro Slevomat? Tak se určitě podívejte na inzerát: TADY! 

Třeba můžete napsat právě o Fajn parku :-D

 
 
Podmínky soutěže jako vždy: 
 

1. Být fanouškem Mama LIVE na FB (ZDE)

2. Dejte lajk pod FB post, kde tento článek promuji.

3. Napište mi, který zábavní park je ten váš top, na který byste dali tip :-D

4. Sdílením (veřejným) nebo/a označením kamarádky, kterou by mohla soutěž zajímat, svoji šance na výhru zdvojnásobíte/ztrojnásobíte. 

 
Do Vánoc zbývá ani ne dvacet dní a já tu mám pořád tolik dárečků, takže zrychlíme, vážení. Soutěž bude tentokrát dvoudenní, intenzivní!! Ukončím ji ve středu 6.12.2017.
 
Lajkujte, komentujte, sdílejte, označujte. Nečekejte na zítra, ať vám výhru někdo akčnější nevyfoukne :-D Hou hou hou, je to fajn, je to fajn ♥
 

A vy, které nechcete nic ponechat náhodě a čekat, zda vás vylosuji, tak mrkněte na slevomatí nabídku zvýhodněného vstupné do Fajn parku TADY!

 

#vanoceskaty #protozejstenej