Mama-live
TAK JAKOU DÁME DNES BARČU?

Baru má asi tisíc osobností, poloh, ještě více různých nálad a módů. Miluju je všechy, ale některé by mohly být méně intenzivní. Třeba ta vzteklá nebo ta drzá. Nutno podotknout, že v mnohých vidím sebe - samozřejmě nejvíc se poznávám v těch vtipných a oduševnělých Barunkách. 

_DSC_5679

 

Je to napínavé, nikdy nevíte, která ráno proloupne oči - jestli dostanete mrzouta Barušáka nebo Baruňáčka roztomiláčka. Jsme stále ve střehu. 

Chystat večer oblečení na druhý den? Utopie! Nemáte tušení, jestli bude ráno chtít tenisky od Nike a lézt po stromech nebo lodičky od Louboutina a bude dělat pukrlata a chystat čaj o páté.

_DSC_5699

A i díky tomu dostáváme dnes a denně lekci, učíme se být lepší, trpělivější, empatičtější, hravější a vtipnější. Musíme neustále naši Baru překvapovat, být o krok napřed a ve střehu. Baví mě to, ale vždycky se těším, až bude večer klid a ticho :-D Moje mamka s oblibou a láskou říká, že kdyby nás bylo dvacet, utahá nás Barča všechny. 

_DSC_5733

_DSC_5744

Abych vám mohla ukázat jedny z Barunčiných podzimních novinek v šatníku, musela jsem se hodně snažit a spolu s Honzou jsme vymýšleli, jak to udělat Barunce zajímavé - jinak totiž nemá smysl ani vytahovat foťák. Jedna věc je, že Barunka musí chtít daný outfit v daný den obléct - uf, povedlo se, nechtěla být za princeznu, měla "sportovně-elegantní" náladu.

_DSC_5691

Druhá důležitá věc je najít fajn místo, kde může Barča pobíhat, hrát si a blbnout a my nemusíme dávat pozor na lidi, děti, psy, auta a další všelijaká nebezpečenství. A stejně tak se mi tito jmenovaní nepletou v záběru :-D Dvůr před místní "hasičárnou" je klidné místo a disponuje fotogenickými červenými vraty (i já si před nimi hodila pár póziček - kuk SEM).

_DSC_5704

Ten den jsme ráno při hraní v dětských pokladech objevili sluneční brýle a Barču nadchlo, že se bude fotit v nich - mě to zcela upřímně nadchlo taky, Baru v nich vypadá jako čmelák a naprdnutá celebrita v jednom:-D A pak jsme vzali míček a Barča si mezi záběry i při nich házela s Honzou a Honzíkem

_DSC_5718

_DSC_5724

_DSC_5687

_DSC_5690

A cože jsou ty novinky? Outfit je až na botky a podvlíkací tričko od slovenské značky Mirau, kterou jsme vám již představovala (kuk SEM). Baví mě moc. Sáčko je z teplákoviny a hodí se jak k teplákům, tak k džínám. Miluju saka na dětech. A miluju šedou barvu jak na dětech, tak na dospělých - "šedá je bez nadsázky moje černá". Nikdy by mě nenapadlo, že šedo-velbloudí hnědá ("camel" zni sofistikovaněji a lépe, že?:-D) barevná kombinace bude tak šmrncovní, ale je to tak - co myslíte? Tepláčky mají spadlý sed a kapsu na bříšku na poklady, kterých je na podzim snad ještě víc než normálně - můžu si být jistá, že v pračce najdu aspoň tři kaštany :-D Čepka homelesska je na podzim nezbytnost a tenisky v praktické barvě jakbysmet. 

_DSC_5712

_DSC_5738

A cestou ze školky jsem Barunku rychlo-cvakla při pojídání svačinky - když jde po O, baští si svoji odpolední sváču rovnou, jak kdyby nejedla celý den :-D Baru mi u toho povídala, co vyráběli, zpívali a samozřejmě jako obvykle neměla tušení, co měli k jídlu. Moc děkuju za podporu k Barunčině školkovým smutkům - lepší se to!

_DSC_5286

_DSC_5288

_DSC_5291

Tentokrát jsem šedé sáčko Mirau sladila s fialovou čepkou a fialovými botkami a doplnila džínovými slimkami. Rohlík je celozrnný :-D

Co říkáte na sáčko? Přijde vám moc dospělé na malou prďolku nebo vám to přijde vtipné a šik? Já prostě děti v lehce "dospěláckých" věcech miluju a naše Baru je holka z doby dávno minulé, naše retro dítě - a na ty se tyhle věci hodí snad ještě víc :-D

A mám pro vás tip na super eshop s (nejen) dětskými botkami, jmenuje se Spartoo a já tu zase trávím hodiny, kill me :-D