Mama-live

Maluji se od 6.třídy a to zejména proto, že nenamalovaná vypadám „nemocně“, „smutně“, „unaveně“ a „Stalo se něco?“:) Nevím proč, ale v porodnici se v době mého narození hodnotila barva pleti miminek a já vedle místních novorozených zarudlíků vypadala jako albín a v kartě jsem měla „světle růžová“, tedy hezky řečeno „vyblitá jak zelí“. V …

pokračování článku