Největší noční můra na základní škole, kterou jsem si přenesla i na gymnázku? Povinný běh! Takové ty libůstky jako běh na 1500 metrů, běh v kuse 12 minut. Týdny předem jsem trpěla nauseou, ano odborně nazváno, bylo mi na blití, radši bych psala čtvrtletní písemku z fyziky, seděla při tom na ježkovi a ještě si …
pokračování článku