Moji milí, je měsíc do Vánoc (plus mínus hnidopichové :-D) a já věřím, že každý tip na dárek se může hodit. Z čeho jsou nadšené malé Osičky. K Vánocům plánujeme aktovku, chápete to? Nedávno jsem na počuraným papírku objevila dvě čárky a za chvíli budu z aktovky tahat plesnivé svačiny 😀 Stavebnice PONY Tohle …
pokračování článku