Mám malinko nostalgickou, protože jsem s dětmi už nějakou dobu v klidu nesnídala a chybí mi (snídaně i děti). Tak aspoň procházím fotky, kdy jsme si to užívali na balkoně. Stejně jako já v dětství milují malé Osičky nejrůznější cereálie a lupínky s jogurtem nebo mlékem. A jakožto dcera učitelky mám ráda výchovný podtext a …
pokračování článku