Viděli jste film Rainman? Naše rodinná oblíbená hláška je Dustin Hoffmanovo „Jsem dobrý řidič!“…něco jako já:-D Když jsem se svěřila své kadeřnici Sandře s tím, že budu mít blog, hned při další návštěvě mi dávala tip na článek – napsat o tom, jak je pro mámy důležité řídit auto, být svým pánem. A když jsem nedávno …
pokračování článku