Před pár dny jsem dělala rozhovor přes Zoom s moc milou dámou, která je úspěšná herečka a brzy jí vyjde knížka. Protože jsme holky vychovaný, zeptaly jsme se na úvod jedna druhé, jak se máme. A obě jsme se tak trochu styděly říct, že vlastně dobře. I když všechno kolem je tak trochu na nic. …
pokračování článku