Kdybych měla říct tři věci, které bych našim dětem ráda nadělila do vínku, bude to: zdraví, smysl pro humor a láska k poznávání, cestování. Pak je super, že jsou chytrý a hezký, ale řekla jsem tři, tak tři 😀 A musím říct, že sudička jsem fakt obstojná. Jsou to humoristi, které naštěstí hned tak nějaká …
pokračování článku