Když se mě před dětmi někdo zeptal, co ráda dělám ve volném čase (třeba na skupinových sezeních AA nebo na prvním rande :-D), pyšně jsem odpovídala, že hodně čtu. Znělo mi to intelektuálně, jakože jsem holka vzdělaná a oduševnělá. Pravda je, že jsem vždycky četla hodně, ale u maturity bych většinu těch přečtených knih nepřiznala. …
pokračování článku