…na víckrát 😀 Slavily jsme tři grácie spolu s naší tetou Alen v Pardubicích. Tam si naše slečna během hodiny odsedla od rodičů směrem k tetám a tam strávila oslavu. Moje teta Radka se trochu červenala, když malé oslavenkyni předčítala Kdo si prdnul u dvora, tak jsme ji pobízeli, že špatně slyšíme 😀 Já se …
pokračování článku