Je to pár týdnů, kdy jsme si s Baru udělaly dámičkovský půl den. Strašně jsem se na to těšila. A měla jsem radost, že se těší i ona. My jsme těšičky 😀 Honza s Honzíkem nás vysadily v neděli v 11 před Školou vaření Chefparade a my šly vařit. Co plácám, jaké my!! Baru šla …
pokračování článku