Měli jste někdy pocit, že žijete tak zajímavý život, že je velká škoda o vás nenapsat knihu nebo nenatočit film? Já denně 😀 Nikoho to ovšem nezajímá a já nemám vnucování v povaze, tak jen sem tam vyšlu myšlenku tohoto typu do vesmíru a věřím, že to nějakému vizionáři dojde. Co ale doma máme jsou …
pokračování článku